Anasayfa  |  Kartvizitler

EKSTRA KALIN KARTVİZİT HAKKINDA

whatsapp qr kod, hızlı sipariş

650,00 TL

ÜRÜN KODU: BK-SEK

Diğer Tasarımları İncele
Diğer kartvizit örneklerini inceleyerek size uygun olanı seçin.

NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM?

EKSTRA KALIN KARTVİZİT NEDİR?

Standart kartvizitlerden farklı olarak, 350gr kalınlılığındaki 2 kağıdın birbirine sıvanması ile elde edilen kalınlıktan dolayı ekstra kalın kartvizit olarak isimlendirilmiştir. Kalın kartvizit baskıları genel olarak bristol kartona veya kuşe kağıda yapılmaktadır.

Tek yön ve çift yön baskılı olarak müşteri isteğine göre çok renkli veya tek renk baskı yapılabilmektedir. Ekstra kalın kartvizitler kredi kartı kalınlınlığında olup ön ve arkası mat selefon kaplamalıdır. Köşeleri düz, oval veya şekilli olarak hazırlanabilmektedir. Kartvizit üzerindeki logo vb. alanlara müşterilerimizin talebi doğrultusunda kabartma lak uygulaması yapılabilmektedir. Kabartma lak uygulaması ve yukarıda bahsedilen diğer özellikler kartvizit fiyatına dahildir.

" Web sitemizde yer alan tüm kartvizit tasarımları Ekstra Kalın Kartvizit olarak isteğinize göre düz köşeli, oval köşeli veya şekilli kesim olarak hazırlanabilir. "

Sitemizdeki kartvizit tasarımlarından veya farklı mecralardan beğenmiş olduğunuz kartvizit görselini iletişim kanallarımızdan bizimle paylaşarak sizin için ücretsiz olarak tasarlamamızı talep edebilirsiniz. Ücretsiz tasarım hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

KARTVİZİT NASIL OLMALI?

Ekstra kalın kartvizit ölçüleri genellikle 82 x 52 mm (Genişlik : 8.2 cm, Yükseklik : 5.2 cm) şeklindedir. Daha büyükleri cüzdana vb. sığmayacağı için taşınamama, diğer bir ifadeyle çekmeceye atılma yani unutulma riski vardır. Kısacası standart ölçüleri aşan kartvizitler kolayca kaybolabilir Bu nedenle de pek tercih edilmez.
Kartvizitte yer alması gereken bilgilerin dışında bir de bu bilgilerin doğru zemin rengi, doğru yazı rengi, doğru font, ve doğru yazı boyutu ile aktarılması gerekir. Böylece tanıştığınız kişi ya da kişiler veya müşteriler kartvizitteki bilgileri rahatça okuyacaktır.

EKSTRA KALIN KARTVİZİT TANITIM VİDEOSU

Baskı Türü

Renkli Baskı

Baskı Yönü

Çift Yön

Kağıt Kalınlığı

700 Gr

Kartvizit Ölçüsü

82x52 mm

Laminasyon

Mat Selefon

Kesim

Oval veya Şekilli

Ekstra Uygulama

Kabartma Lak

Miktar

1000 Adet (+-40)

Teslim Süresi

3 - 4 İş Günü