Anasayfa  |  Kurumsal

HAKKIMIZDA

Bikartvizit.com Hakkında!

Bikartvizit.com, çağımızın en önemli ihtiyaçlarından ve vazgeçilmezlerinden olan matbaacılık sektöründe hizmet vermek üzere OFSETSAN'ın bir markası olarak 2021 yılında çalışmalarına başlamış olup, müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi seviyede karşılayabilmek için yüksek kaliteyi son teknolojik gelişmeler ışığında, piyasa değerine göre en iyi fiyatların olabileceği, maksimum müşteri memnuniyetini esas alarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Bikartvizit.com ürün ve hizmet yelpazesinde mevcut olarak, " kartvizit, broşür, magnet, davetiye, antetli kağıt, zarf çeşitleri, etiket vb. " bir çok ürün bulunmaktadır.

Bikartvizit.com, sektörde yapmış olduğu AR-GE çalışmaları kapsamında müşterilerin ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde cevap verebilecek, ekonomik, şık ve kaliteli ürünler satışa sunarak varolan ürün yelpazesini daha ileriye taşıma gayreti içerisindedir.

Bikartvizit.com, sağlam temeller üzerine kurulmuş bir E-Ticaret markası olarak, kısa sürede hızlı ve başarılı bir mesafe katetmiştir. Bikartvizit.com, ürünlerini tüm dünya ülkelerinede göndererek uluslararası müşteri ağına sahiptir.

Kalite ve güvenilirlik prensiplerinden vazgeçmeden büyümeyi hedefleyen Bikartvizit.com, sektöründe öncü bir marka olarak müşterilerine istedikleri kalite ve ürünü, uygun fiyat avantajı ile sağlamak vizyonuyla sektörde memnun müşteri kapasitesini artırarak var olmaya devam etmektedir.