Anasayfa  |  Kartvizitler

TUALE FANTAZİ KARTVİZİT HAKKINDA

whatsapp qr kod, hızlı sipariş

400,00 TL

ÜRÜN KODU: FAN / F-SEK

Diğer Tasarımları İncele
Diğer kartvizit örneklerini inceleyerek size uygun olanı seçin.

NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM?

TUALE FANTAZİ KARTVİZİT NEDİR?

Standart kartvizitlerden farklı olarak, 280 Gr kalınlılığındaki desenli kağıttan üretildiğinden dolayı tuale fantazi kartvizit olarak isimlendirilmiştir. Tuale fantazi kartvizit baskıları genel olarak tek yön baskılı yapılmaktadır. Tuale kartvizitler laminasyonsuz olduğundan dolayı üzerine kalemle not vb. yazılar yazmak kolay ve mümkündür. Kartvizitlerin üzerine not vb. yazılar yazarak müşterilerine veren firma ve kişiler tarafından tercih edilmektedir.

Tuale fantazi kartvizitler, standart kağıt haricinde özel tuale kağıt cinslerindende üretilebilmektedir. Standart kağıt haricindeki fantazi kağıt türlerinden üretilen kartvizitler kağıt cinsine göre fiyat farklılığı gösterebilmektedir.

Tuale kartvizitler çift yön baskılı olarak istenildiğinde 2 adet 280 Gr kalınlığındaki kağıdın birbirine sıvanarak 560 Gr olarak üretilmektedir. talebi doğrultusunda kabartma lak uygulaması yapılabilmektedir. Kabartma lak uygulaması ve yukarıda bahsedilen diğer özellikler kartvizit fiyatına dahildir.

" Web sitemizde yer alan tüm kartvizit tasarımları Tuale Fantazi Kartvizit olarak isteğinize göre düz köşeli, oval köşeli veya şekilli kesim olarak hazırlanabilir. "

Tuale fantazi kartvizitler, düz köşeli veya oval köşeli olduğunda fiyat farklılığı göstermektedir. Düz köşeli olan tuale kartvizitler oval veya şekilli kesim olan kartvizitlere göre daha uygun fiyatlıdır.

Sitemizdeki kartvizit tasarımlarından veya farklı mecralardan beğenmiş olduğunuz kartvizit görselini iletişim kanallarımızdan bizimle paylaşarak sizin için ücretsiz olarak tasarlamamızı talep edebilirsiniz. Ücretsiz tasarım hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

KARTVİZİT NASIL OLMALI?

Standart kartvizit ölçüleri genellikle 84 x 51 mm (Genişlik : 8,4 cm, Yükseklik : 5.1 cm) şeklindedir. Daha büyükleri cüzdana vb. sığmayacağı için taşınamama, diğer bir ifadeyle çekmeceye atılma yani unutulma riski vardır. Kısacası standart ölçüleri aşan kartvizitler kolayca kaybolabilir Bu nedenle de pek tercih edilmez.
Kartvizitte yer alması gereken bilgilerin dışında bir de bu bilgilerin doğru zemin rengi, doğru yazı rengi, doğru font, ve doğru yazı boyutu ile aktarılması gerekir. Böylece tanıştığınız kişi ya da kişiler veya müşteriler kartvizitteki bilgileri rahatça okuyacaktır.

TUALE FANTAZİ KARTVİZİT TANITIM VİDEOSU

Baskı Türü

Renkli Baskı

Baskı Yönü

Tek Yön

Kağıt Kalınlığı

280 Gr Tuale

Kartvizit Ölçüsü

84x51 mm

Laminasyon

Yok

Kesim

Düz Köşeli

Ekstra Uygulama

Yok

Miktar

1000 Adet (+-40)

Teslim Süresi

3 - 4 İş Günü